MANAGER ZONAL VÂNZĂRI

Candidatul ideal

Echipa MR. STONE se mărește! Căutăm un coleg pentru postul de Manager Zonal care va ține legătura cu colaboratorii și se va ocupa de echipele în subordine.

Pentru desfășurarea activității îți vor fi necesare:
– Abilități de comunicare și spirit de lucru în echipă
– Spirit antreprenorial, gândire analitică și orientată spre rezultat
– Cunoștințe solide de Microsoft Office – în special Excel
– Organizare, orientare spre rezultate și către îndeplinirea obiectivelor. Persoană activă, sociabilă, stabilă, punctuală, responsabilă, pozitivă
– Grad înalt de profesionalism
– Atenție către detalii
– Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate
– Experiența în conducere de personal – reprezintă avantaj
– Limba engleză – reprezintă avantaj
– Limba maghiară – reprezintă avantaj

Descrierea jobului

Atribuții și responsabilități principale
– Conduci, motivezi, dezvolți și monitorizezi angajații din subordine și le asiguri suportul necesar în vederea atingerii targetelor și obiectivelor specifice stabilite la nivelul departamentului
– Asiguri implementarea proceselor standard din magazine și aplicarea corectă a procedurilor interne/operaționale de către personalul în subordine
– Coordonezi, optimizezi și verifici funcționarea sistemelor de vânzări, respectiv de promovare a produselor și serviciilor comercializate
– Asiguri utilizarea eficientă a resurselor umane, existența și securitatea stocului de marfă
– Îndeplinirea obiectivelor de vânzări, conform politicii și strategiei companiei
– Analizezi și evaluezi rezultatele financiare din zona alocată, propunând soluții de îmbunătățire în vederea creșterii vânzărilor
– Pregătești rapoarte privind evoluția vânzărilor sau alte rapoarte de activitate solicitate

De ce să lucrezi la noi
– Salariu de nivel occidental fix + bonusuri în funcție de performanță (oferta se va negocia în cadrul interviului, în funcție de cunoștințe și experiență)
– Participarea la training-uri, workshop-uri, seminarii
– Un loc de muncă plăcut, stabil și sigur
– Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera în vânzări
– Activitate dinamică, mediu de lucru motivant, tânăr și orientat spre realizări
– Un program de lucru previzibil și organizat

Bistrița

*Câmpuri obligatorii